Kobieta na zabiegu mezoterapii igłowej

Od igły do piękności

Piękno nam znika z wiekiem, lecz medycyna estetyczna przychodzi z pomocą. Dzięki niej będziemy mogli zachować młodą skórę na dłużej.

Mezoterapia igłowa

Dobrym przykładem efektywnego zabiegu medycyny estetycznej jest mezoterapia igłowa. Co to jest? To nic innego jak mikroiniekcja w skórę przy użyciu bardzo cienkiej igły. Substancje wstrzykiwane w skórę są różne. Często stosowany jest kwas hialuronowy, różne witaminy, oraz aminokwasy. Dzięki wstrzykiwaniu substancji odmładzających skóra zachowuje swój młody i jędrny wygląd, głównie dzięki temu, że taki zabieg pobudza produkcję kolagenu i elastyny. Dodatkowo mezoterapia igłowa pomaga w rozwiązaniu problemów związanych z cellulitem czy z rozstępami. Jest to definitywnie jedno z lepszych rozwiązań na poprawę stanu naszej skóry. Lecz mezoterapię nie tylko do piękna się wykorzystuje. Jest ona również rekomendowana dla osób z naprawdę ciężkim trądzikiem. Dzięki takiemu zabiegowi, po jednej, albo po wielu sesjach, zależnie od kondycji, można prawie całkowicie wyleczyć się z trądu, co sprawi, że skóra będzie piękniejsza i oczywiście zdrowsza. Są oczywiście osoby, które obawiają się mezoterapii, jest to przecież zabieg medyczny. Oczywiście przed podjęciem się go trzeba skonsultować się z lekarzem w celu upewnienia się, że mezoterapia i wstrzykiwane substancje nie spowodują nieprzyjemnych efektów ubocznych. Poza tym jednak mezoterapia jest relatywnie bezbolesnym i szybkim zabiegiem, którego efekty widać prawie natychmiastowo.

Jest to zdecydowanie bardziej efektywna metoda w porównaniu do ogólnodostępnych kremów, których efekty znikają już nawet po dniu od aplikacji na skórę. Wstrzykiwanie pomocnych substancji w skórę daje lepsze efekty, które trwają dłużej, w niektórych przypadkach nawet do roku, a na dodatek możemy poprawić zdrowie naszej skóry, dzięki czemu będziemy cieszyć się jej wyglądem na dłużej. Po dopasowaniu odpowiednich substancji, jak i po wcześniejszej konsultacji z lekarzem w celu upewnienia się, że mezoterapia będzie dla nas bezpieczna, sprawi, że po zabiegu nasza skóra będzie wyglądała młodsza o lata, zdrowsza niż dotychczas, i bardziej jędrna od tego, co było przed podjęciem się mezoterapii igłowej.

Materiał zewnętrzny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *