Mężczyzna w kancelarii korzysta z porady prawnika

Kiedy skorzystać z porady prawnej?

Chcesz dobrze przygotować umowy dla pracowników, uregulować regulamin pracy oraz zakres obowiązków i odpowiedzialności, poradzić się w kwestii zapisów umów o pracę bądź też kontraktów menadżerskich, przygotować się do sporu sądowego, a może potrzebujesz porady z zakresu prawa pracy? Niezależnie, czy jesteś osobą prywatną, mniejszą bądź większą firmą czy też osobą, która właśnie zakłada swoją działalność gospodarczą z pewnością warto zgłosić się z tym do doświadczonego zespołu prawników!

Usługi prawne dla firm – polskie i międzynarodowe prawo pracy

Umowy, ochrona własności intelektualnej, organizacja pracy i wewnętrzne regulaminy, bezpieczeństwo IT, zasady poufności, obowiązujące procedury, reprezentacja przed sądem pracy bądź innymi urzędami, a także dopasowanie wewnętrznych przepisów do polskiego i międzynarodowego prawa pracy. Obsługa prawna firmy, a także porady prawne z prawa pracy to ważna część, której na pewno nie wolno zaniedbać, a zawiłe sprawy prawne warto powierzyć specjalistom – kancelarii prawnej świadczącej usługi z tego zakresu oraz posiadającej obszerną wiedzę w dziedzinie.

Porady prawne z prawa pracy – szczegółowy zakres usług kancelarii

Rekrutacja, zatrudnienie nowych pracowników, proces zwolnień, współpraca outsourcingowa, umowy o świadczenie usług czy współpracę, leasing pracowniczy, przejście pracownika pomiędzy oddziałami, związki zawodowe, regulacje i procedury wewnątrzzakładowe, system czasu pracy i wynagrodzeń, tajemnica przedsiębiorstwa oraz ochrona własności intelektualnej, zakaz konkurencji, wdrażanie procedur przeciwdziałających mobbingowi czy też dyskryminacji – zakres obsługi i porad prawnych z prawa pracy jest obszerny! Oferta jest jednak indywidualnie dopasowywana zarówno do wielkości przedsiębiorstwa, budżetu, jak również bieżących potrzeb. Porady prawne z prawa pracy obejmują firmy krajowe, jak również zagraniczne, działające na rynku polskim oraz międzynarodowym – do kancelarii prawa pracy powinien zgłosić się więc przedsiębiorca prowadzący wszelkiego rodzaju biznes!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *