Kuchnia w nowym mieszkaniu pod klucz

Nowe mieszkania w Warszawie kupowane coraz częściej z wykończeniem pod klucz

Wprawdzie nadal standard deweloperski w nowym budownictwie jest najbardziej popularną opcją, to jednak coraz więcej deweloperów decyduje się na świadczenie usługi wykończenia mieszkań pod klucz. Teraz możemy skorzystać z niej także w Warszawie!

Warszawa znajduje się na szczycie list miast, gdzie za własne mieszkanie zapłacimy najwięcej. To właśnie tutaj ceny za metr kwadratowy rozpoczynają się od około 7 tysięcy złotych, a w przypadku lokali położonych w centrum mogą przekraczać nawet 10 tysięcy złotych za metr kwadratowy.

Klienci w Warszawie często posiadają także większe wymagania. Dotyczą one również standardu wykończenia nieruchomości. Aby spełnić ich oczekiwania deweloperzy coraz częściej oferują nowe mieszkania w Warszawie wraz z usługą wykończenia po klucz. Czym dokładnie jest standard pod klucz i jakie są jego główne zalety?

Mieszkanie wykończone pod klucz – czyli jakie?

Gdy mówimy o lokalu mieszkalnym wykończony pod klucz, mamy na myśli taki, który posiada wykonane prace wykończeniowe w określonym zakresie. W przepisach prawa nie znajdziemy dokładnych wytycznych, dlatego też deweloperzy oferują różne warianty usług. Najczęściej jednak mamy do czynienia z poniższymi pracami:

  • pomalowanie ścian i sufitów
  • montaż drzwi wewnętrznych
  • wykończenie podłóg – płytki, panele
  • wykończenie łazienki – kafelki, montaż armatury i ceramiki łazienkowej

W zależności do wybranego wariantu usługi, nowe mieszkania w Warszawie mogą posiadać także wykończone kuchnie na wymiar, zamontowane osłony okienne czy też wykonany montaż lamp i osprzętu elektrycznego.

Czy warto zdecydować się na mieszkanie wykończone pod klucz?

Mieszkanie pod klucz to korzystna propozycja przeznaczona dla klientów, którzy chcieliby przeprowadzić się jak najszybciej do swojego nowego lokum. Z tego też powodu jest to usługa chętnie wybierana przez inwestorów przeznaczających mieszkania na wynajem. O samej usłudze pod klucz więcej dowiecie się wchodząc na ronson.pl

Największą zaletą standardu pod klucz jest jego komfort – nie musimy samodzielnie szukać, kupować, transportować materiałów, a w ich wyborze może pomóc nam projektant wnętrz. Także możemy zaoszczędzić pieniądze – cena znana jest z góry i nie pojawią się żadne dodatkowe koszty. Dodatkowo, to też oszczędność czasu – nieruchomość można odebrać najczęściej w 2-3 miesiące!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *