Dziewczynka przy laptopie uczy się języka angielskiego

Kurs angielskiego – wybierz ten jedyny

Artykuł sponsorowany.

Znajomość języka obcego jest niezbędna do funkcjonowania w dzisiejszym świecie. Przydaje się w pracy, w życiu prywatnym, umożliwia komfortowe poznawanie świata. Na naukę języka nigdy nie jest za późno, dlatego każdy może zdecydować się na odpowiedni kurs. Ciekawą ofertę ma szkoła językowa Gerelis. Co oferuje? Dlaczego warto skorzystać z jej oferty?

Gerelis – szkoła inna niż wszystkie

Czy nauka musi kojarzyć się z siedzeniem w ławce i słuchaniem nudnych wykładów? Nie, szkoła Gerelis udowadnia, że nauka języka obcego może być czymś fascynującym i niezwykle przyjemnym. W pięknych wnętrzach można nie tylko nauczyć się komunikować po angielsku, ale również przeżyć niezwykłą przygodę i miło spędzić czas. Kurs języka angielskiego odbywa się według autorskiego programu, stworzonego przez Elisabeth Schwigon, założycielki Gerelis.

Lektorzy nieustannie wprowadzają nowe elementy, które usprawniają proces nauki. Na zajęciach z native speakerami poruszane są bieżące, ciekawe tematy, lektorzy nie tylko uczą słówek, wymowy czy gramatyki, ale również zarażają pasją do języka. Dzięki ich zaangażowaniu i innowacyjnym metodom wiedza sama wchodzi do głowy. Zajęcia prowadzone są metodą direct, która  duży nacisk kładzie na praktykę, słuchanie i mówienie. Zajęcia prowadzone metodą bezpośrednią odbywają się prawie wyłącznie w języku obcym. Osoby zainteresowane kursami angielskiego, mogą zdecydować się na zajęcia od poniedziałku do piątku lub w soboty. Szkoła zapewnia elastyczne godziny nauki, 1 lub 2 razy w tygodniu.

W ofercie dostępne są również kursy biznesowe lub specjalistyczne. Ciekawostką i urozmaiceniem zajęć są kursy kulinarne, prowadzone przez native speakerów. Przy gotowaniu, a potem wspólnej kolacji uczestniczy świetnie się bawią oraz doskonalą swoje kompetencje językowe.

Kurs angielskiego

Kurs języka angielskiego przygotowuje świetnie do pracy w języku obcym

Dlaczego warto skorzystać z kursów języka angielskiego w Gerelis?

Wybór szkoły językowej jest bardzo ważny. Nie wszystkie gwarantują wysoki poziom nauki oraz ciekawe, zróżnicowane metody nauki. Wybierając Gerelis, nie trzeba obawiać się, że nauka nie przyniesie efektów. Szkoła dba, aby każdy kursant szybko nauczył się sprawnego komunikowania w obcym języku. Na kursach języka angielskiego uczniowi nabywają umiejętność myślenia po angielsku, a to jest gwarancją płynnej komunikacji. Duży nacisk kładziony jest na praktykę, umiejętność odnajdywania się w realnych sytuacjach i zdarzeniach. Szkołę językową wyróżnia:

 • luźna, pogodna atmosfera, która pozwala na szybkie poznanie struktury i zasad językowych,
 • małe grupy, maksymalnie 4-6-osobowe,
 • wykorzystanie technik i metod nauczania, które rozwijają wszystkie cztery zdolności językowe: pisanie, czytanie, mówienie i rozumienie ze słuchu,
 • pomoce naukowe, które wliczone są w cenę kursu,
 • dostęp online do platformy z ćwiczeniami,
 • indywidualne podejście do każdego kursanta,
 • możliwość zajęć tylko z native speakerem (od poziomu B2),
 • brak podręczników, pozwalający uniknąć szkolnej monotonni,
 • doskonale przystosowane, klimatyzowane sale lekcyjne, które zapewniają rześkość umysłu,
 • towarzystwo zwierząt, dla których placówka pełni rolę domu tymczasowego,
 • monitorowany i ozonowany obiekt, w którym każdy może czuć się komfortowo i bezpiecznie, dogodna lokalizacja w samym centrum Wrocławia, pozwalająca na wygodny dojazd samochodem lub komunikacja miejską.

Gerelis nie jest typową szkołą językową. To placówka inna niż wszystkie, która zapewnia innowacyjne metody nauki, dostęp do najlepszej kadry, przyjemną, pogodną atmosferę. Nauka w takich warunkach jest przyjemnością, nie kojarzy się z obowiązkiem. Warto skorzystać z oferty i przekonać się, jak szybko można nauczyć się sprawnej komunikacji w obcym języku. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *