Starannie zaprojektowane meble stoją w łazience

Starannie zaprojektowane meble, które zapewniają spójny wygląd łazienki

Artykuł partnera.

Wybór mebli do łazienki nie jest łatwym zadaniem. Wyzwanie polega tym, aby połączyć design zgodny z aktualnymi trendami z uniwersalnością z jednej strony, a z drugiej – z funkcjonalnością użytkowania i wytrzymałością. Właśnie dlatego, podejmując decyzję, warto wybiec w przyszłość i postawić na rozwiązania, które wprowadzą do przestrzeni ponadczasową harmonię. Meble, które spełnią wszystkie te oczekiwania, znajdziesz w najnowszej kolekcji Roca – Ona.

Wszechstronne meble, które harmonizują z różnymi stylami łazienek

Jeżeli zależy Ci na tym, aby meble łazienkowe przetrwały próbę czasu i prezentowały się równie modnie za kilka lat, warto zwrócić uwagę na te, które umiejętnie łączą klasykę z nowoczesnością. Dobrym rozwiązaniem może być wysublimowany minimalizm w naturalnym stylu. Właśnie w takim duchu projektanci Roca stworzyli meble łazienkowe z kolekcji Ona.

Słowa, które najlepiej definiują wszystkie produkty z tej gamy, to prostota z natury oraz czyste formy. Takie, które doskonale harmonizują zarówno z nowoczesnym minimalizmem, jak i z surowym stylem loftowym czy subtelną aranżacją w klimatach skandynawskich bądź retro. Na uwagę zasługują:

  • naturalne odcienie mebli – zarówno te dobrze znane, jak ciemny wiąz, jak i bardziej nieoczywiste, np. zielony mat;
  • proste kształty – takie, które nie przyćmiewają aranżacji łazienki, a dopełniają ją.

Dzięki temu meble z kolekcji Ona sprawdzą się doskonale zarówno przy urządzaniu łazienki dla gości, jak i intymnego pokoju kąpielowego – komfortowo i z nutą wysublimowanej elegancji.

Meble, ceramika łazienkowa i akcesoria, które tworzą jedność

Ona to kolekcja, która wykracza poza świat mebli łazienkowej. Łączy w ramach jednej, spójnej kolekcji wszystko, czego potrzebujesz, aby urządzić tę wyjątkową przestrzeń. Sięgnij po gotowe zestawy umywalek z szafką (UNIK) – to komplety idealnie dopasowane pod względem estetyki i ergonomii. Możesz też zamontować umywalkę solo – dla uzyskania bardziej oszczędnej aranżacji. Czekają także perfekcyjnie współgrające akcesoria – łączące design z funkcjonalnością. To m.in. praktyczne tace łazienkowe, które ustawisz na bocznych półkach szerokich umywalek.

Do kompletu możesz dobrać również baterie umywalkowe oraz wannowe, o smukłych korpusach, dostępnych w czterech modnych wykończeniach.

Przemyślana przestrzeń do przechowywania

Design to nie wszystko. W łazience liczy się funkcjonalność – szczególnie, gdy znaczenie ma każdy centymetr kwadratowy dostępnej przestrzeni. Ten zamysł widać w każdym projekcie z kolekcji Ona.

  • Szafki są wyposażone w głębokie, w pełni wysuwane szuflady z funkcją cichego domykania, które są wyposażone w praktyczne organizery. Dzięki temu możesz przechowywać więcej akcesoriów i kosmetyków, a jednocześnie zachować porządek. Jedna czy dwie szuflady? Możesz zadecydować zgodnie ze swoimi preferencjami – dostępne są modele w obu wersjach.
  • Do mniejszych łazienek można wybrać meble z serii Compacto – zastosowano w nich rozwiązania, które pozwalają oszczędzać miejsce, a jednocześnie zagospodarować jego każdy milimetr.

Modny, a zarazem ponadczasowy design, funkcjonalność oraz jakość na lata – oto kwintesencja idealnych mebli łazienkowych. Jeśli właśnie takich szukasz do swojego domu, odkryj już teraz kolekcję Roca Ona. Przekonaj się, że wcale nie musisz chodzić na kompromisy, aby stworzyć spójną aranżację!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *