Budynek z matą grzejną

Rozwiązanie na zimne podłogi? Mata grzejna!

Gorący prysznic zimą, a później wyjście na zimne płytki? To nic przyjemnego. Właśnie dlatego tak wiele osób decyduje się na ogrzewanie podłóg w formie mat grzejnych. Jest to sprawdzone rozwiązanie, które zapewnia dużą wygodę użytkowania.

Rozwiązanie na zimne podłogi? Mata grzejna!

Gorący prysznic zimą, a później wyjście na zimne płytki? To nic przyjemnego. Właśnie dlatego tak wiele osób decyduje się na ogrzewanie podłóg w formie mat grzejnych. Jest to sprawdzone rozwiązanie, które zapewnia dużą wygodę użytkowania.

Wiele osób decyduje się na maty grzejne DEVIheat 150S – jest to bardzo korzystne rozwiązanie, które pozwala na uzyskanie maksimum ciepła na danej powierzchni. Tego typu mata jest zasilana dwustronnie, pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, a dodatkowo spełnia wprost doskonale swoją funkcję. Sprawdza się nie tylko w pomieszczeniach takich jak łazienka, ale również kuchnia oraz hol.

Maty grzejne DEVIheat 150S w akcji

Moc zasilania takiej maty wynosi 750 W, z kolei powierzchnia grzejna to 5 mkw. Oznacza to, że tego rodzaju ogrzewanie sprawdzi się w każdej łazience. Jest to produkt dostosowany do podłóg kamiennych wykonanych z różnych surowców. Warte podkreślenia jest to, że kabel, który zasila matę jest bardzo cienki, jego średnia to jedyne 2,5 mm. Jest to najcieńszy z możliwych, dostępnych u tego producenta. Kiedy stosuje się maty grzejne DEVIheat 150S? Tego rodzaju metodę ogrzewania instaluje się w przypadku pomieszczeń, w których w znacznej mierze ograniczone jest podniesienie posadzki. Jest to świetne rozwiązanie, na przykład podczas remontów starych domów, kiedy nie chcemy zmieniać poziomu podłogi i tworzyć nieestetycznych progów.

Montaż maty jest bardzo prosty

Dużym atutem tego rozwiązania jest prosty i szybki montaż. Jak to zrobić? Wystarczy, że użyjesz wylewki samopoziomującej, a także niewielkiej warstwy kleju. Pozwoli Ci to równomiernie rozprowadzić matę grzewczą, która następnie będzie Ci służyć przez bardzo długi czas. Takie rozwiązania stosuje się, na przykład jako ogrzewanie wspomagające. Dodatkowo wiele osób decyduje się na matę grzejną, ponieważ zapewnia ona wysoki komfort ciepłej posadzki. Tę metodą docenią w szczególności rodzice małych dzieci. Jeżeli należysz do tego grona, zajrzyj do sklepu internetowego Mikroenergetyka, gdzie znajdziesz najnowsze i najlepsze tego rodzaju rozwiązania technologiczne.

Renowacja starej podłogi z matą grzejną

Jeżeli zależy Ci na szybkiej i skutecznej renowacji podłogi – koniecznie powinieneś postawić właśnie na ten rodzaj dogrzewania podłogi. Nie potrzebujesz do tego specjalistycznej wiedzy! Możesz ogrzewać pomieszczenie tradycyjnymi grzejnikami, a dodatkowo dogrzewać je komfortową matą grzejną. Instrukcja montażu jest dostępna w zestawie, zatem jeżeli instalacja cieplna została rozprowadzona w odpowiedni sposób, sam montaż nie będzie dla Ciebie kłopotliwy.

Maty grzejne DEVIheat 150S  przystosowane są do podłóg kamiennych. Zastosowany w ich konstrukcji dwustronnie zasilany kabel grzewczy jest najcieńszym spośród dostępnych w ofercie produktowej firmy DEVI – jego średnica wynosi zaledwie 2,5 mm. Dzięki tej własności maty DEVIheat są szczególnie zalecane w sytuacjach, gdy podniesienie posadzki jest w znacznym stopniu ograniczone. Montaż maty powinien być przeprowadzany w warstwie kleju lub wylewki samopoziomującej. W zależności od zapotrzebowania, mata może pełnić rolę ogrzewania wspomagającego lub też zapewniającego komfort ciepłej posadzki.

Artykuł powstał we współpracy z https://sklep.mikroenergetyka.com.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *