Przygotowywanie oryginalnego prezentu na święta

Oryginalne pomysły na prezenty świąteczne, które pokocha każdy niezależnie od wieku

Obecnie standardem jest podarowanie prezentów na Święta również swoim pracownikom. Zamiast bardzo sztampowych koszy słodyczy albo firmowych gadżetów ciekawym pomysłem jest podarowanie im wspaniałego przeżycia. Taki prezent sprawi, że naprawdę docenią firmę, w której pracują, przeżyją świetną przygodę i zyskają miłe wspomnienia. Wśród naszej oferty prezentów na Święta znaleźć można różne opcje cenowe, dostosowane do wymagań bardzo wielu osób.

Lot balonem

Romantyczny lot balonem to doskonała podniebna przygoda, która jest tak naprawdę dostępna dla każdego. To osoba z obsługi jest odpowiedzialna za bezpieczeństwo, a uczestnikowi przelotu nie pozostaje nic innego, prócz obserwowania wspaniałych widoków. Co bardzo istotne, takie loty odbywają się jedynie przy sprzyjających warunkach atmosferycznych i oczywiście w najpiękniejszych zakątkach Polski, gdzie faktycznie można oglądać piękne krajobrazy. To perfekcyjny prezent na Święta dla każdego, kto lubi pobujać w obłokach. Dając taki prezent swoim pracownikom, jasno wyrażasz, że zależy Ci także na ich relaksie.

Jazda KTM X-BOW

Prezent dla pracowników na Święta może być naprawdę zróżnicowany. Pod uwagę możesz wziąć ich cechy charakteru, zainteresowania i w mniejszym stopniu płeć a może zamiast spokojnej atrakcji wybierzesz coś, co każdego wbije w fotel? W takim razie postaw na jazdę bolidem KTM X-BOW. Za jego kierownicą poczuć się można jak kierowca Formuły 1. Gigantyczne przyśpieszenie i ogromna prędkość maksymalna – twoi pracownicy poczują tę moc na jednym z kilku profesjonalnych torów wyścigowych w Polsce. Taki prezent dla pracowników na Święta jest doskonałym wyborem, o ile posiadają oni prawo jazdy. Co ważne, jest to podarunek uniwersalny, korzystają z niego i mężczyźni, i kobiety.

Symulator lotów

Mało kto miał okazję przekonać się, jak to jest być pilotem ogromnego samolotu. Taką możliwość daje symulator lotów. To nowoczesne urządzenie, które daje efekt podobny do latania prawdziwym samolotem pasażerskim albo wojskowym. W trakcie przelotu trzeba poradzić sobie ze startem i lądowaniem oraz oczywiście uważać, żeby nie rozbić maszyny. To bardzo uniwersalny prezent, który spodoba się każdemu, kto planuje swoje pierwsze kroki w przestworzach.

Voucher do restauracji

Bardzo bezpiecznym prezentem dla pracowników na Święta, jeżeli nie znasz ich bardzo dobrze, jest voucher do restauracji. Oferujemy szeroki wybór restauracji w całej Polsce, które proponują różny rodzaj kuchni. Na przykład voucher do restauracji włoskiej, na elegancką kolację, jest świetną okazją do spróbowania nowych dań. To także szansa na zabranie do restauracji żony, męża albo przyjaciółki. Słowem taki prezent z pewnością się nie zmarnuje, wręcz będzie doskonałym pomysłem, bardzo uniwersalnym i zawsze trafionym.

Voucher na degustację piwa

Twoi pracownicy to mężczyźni? Większość z nich z pewnością lubi piwo. Voucher na jego degustację będzie więc świetnym pomysłem. W trakcie takiego spotkania nie tylko spróbują wielu jego kraftowych gatunków, ale dowiedzą się także wiele na temat sposobów jego produkcji i przechowywania. To będzie więc bardzo ciekawa przygoda, która zaowocuje nową wiedzą i miło spędzonym czasem.

Sesja zdjęciowa

Sesja zdjęciowa o charakterze biznesowym to niespodzianka, dzięki której twoi pracownicy dostaną profesjonalne, dobrze obrobione zdjęcia, które można wykorzystać na przykład na stronie internetowej. Takie zdjęcia wykonane w studio wydobędą wszystkie atuty wyglądu. Wpłyną one na profesjonalny wygląd firmy. Pozowanie do zdjęć może być także świetną zabawą. Zbliży ona do siebie pracujących dla Ciebie ludzi, zbuduje prawdziwy zespół.

To oczywiście nie są wszystkie możliwości prezentów świątecznych przeznaczonych dla pracowników. Na stronie Prezent Marzeń odnajdziesz jeszcze więcej propozycji, które są dostępne w różnych miejscach w Polsce i oczywiście w różnych budżetach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dla każdego przygotować nieco inny podarunek o zbliżonej wartości. W świątecznym czasie, takie miłe niespodzianki sprawiają podwójną przyjemność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *