Zadbany mężczyzna

Jakie wybrać kosmetyki dla mężczyzn do codziennej pielęgnacji?

Wydaje się, że po kosmetyki sięgają przede wszystkim kobiety. Nawet na półkach w drogeriach królują produkty przeznaczone dla pań. Kosmetyki dla mężczyzn to zaledwie ułamek oferty. Żeby znaleźć coś wartościowego, faceci muszą więc przeszukiwać Internet. To tu kryją się prawdziwe skarby, ale właściwie po które z nich sięgnąć?

Rozpocznij i zakończ dzień czysta skórą

Oczyszczanie skóry to niezwykle istotny element każdej pielęgnacji. Do swojego wirtualnego koszyka wrzuć więc nie tylko szampon, odżywkę i mydło. Przydadzą się też żele pod prysznic oraz preparaty przeznaczone do mycia twarzy. Są one delikatne i subtelnie oczyszczają pory z zanieczyszczeń, które zgromadziły się w nich w ciągu dnia. Nie bierz pierwszych-lepszych produktów. Skoncentruj się na tych, przeznaczonych do Twojego typu skóry.

Krem do twarzy

Kremy do twarzy to te kosmetyki dla mezczyzn, które bardzo często można znaleźć w męskiej łazience. Problem jest jeden – faceci ich nie używają. Pamiętaj – aby krem zadziałał, musisz go regularnie stosować! Wybierz ten, który będzie odpowiedni do Twojego typu skóry. Zwróć również uwagę na działanie, czy ma być to produkt energetyzujący, wygładzający zmarszczki, a może silnie nawilżający?

Krem pod oczy

Uśmiechasz się! Nie, zdecydowanie – kremy pod oczy nie są niemęskie. To tak naprawdę produkty, po które faceci sięgają coraz częściej. Wynika to nie tylko z większej świadomości, ale też z realiów. Kontakt z codziennymi zanieczyszczeniami, stres – to wszystko odbija się na Twojej twarzy i okolicach oczu. Zadbaj o nie, aby wyglądać na zrelaksowanego i wypoczętego.

Pielęgnacja brody

Jeśli jesteś brodaczem musisz koniecznie sięgnąć po takie kosmetyki dla mężczyzn, jak oleje, szampony czy odzywki do brody. Pozwolą Ci one zadbać o nią w odpowiedni sposób. Będzie nie tylko bardziej higienicznie, Twoja broda stanie się również miękka, pachnąca i łatwa w układaniu.

Jeśli nie masz zarostu i regularnie się golisz, również musisz pamiętać o kilku produktach. Kosmetyki dla mezczyzn, które Tobie się przydadzą, to bez wątpienia: krem go golenia oraz balsam/krem po goleniu. Dzięki nim unikniesz podrażnień, golenie stanie się łatwe, a cera będzie odżywiona.

Wśród wielu drogerii internetowych, na szczególną uwagę zasługuje Faceman. To miejsce, w którym znajdziesz najlepsze produkty z całego świata, w tym też polskie marki! Wybór jest ogromny, skład produktów przekonujący, a ceny przystępne. Zapraszamy na https://faceman.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *