Sprzęt elektroniczny

Ekologiczne opakowania w branży elektronicznej

Ekologiczne opakowania wiodą prym w branży elektronicznej. Dlaczego tak jest? W jakie pudełka produktowe inwestują najczęściej producenci elektroniki? Zapraszamy do lektury!

Ekologiczne opakowania – dlaczego warto je wdrożyć w firmie?

Ekologiczne opakowania są wdrażane w coraz większej ilości przedsiębiorstw z różnych branż. Korzystają z nich także producenci elektroniki. Pudełka, które są przyjazne dla naturalnego środowiska, nie tylko przyczyniają się do ochrony naszej planety, ale także wpływają pozytywnie na wizerunek firmy i przyczyniają się do budowania zaufania wśród konsumentów. Ponad połowa konsumentów otwarcie przyznaje się do tego, że stara się używać mniej opakowań z tworzyw sztucznych, a aż połowa zwraca uwagę na pudełka podczas zakupu ulubionych produktów. Z tego też powodu warto wdrożyć takie rozwiązania w swojej firmie!

Ekologiczne opakowania dla branży elektronicznej

Z ekologicznych opakowań korzystają między innymi tacy giganci jak Panasonic, Xiaomi, czy Apple. Wdrożyły je także firmy Sennheiser i Leica oraz wiele innych. W kartonowych opakowaniach elektroniczne gadżety są doskonale zabezpieczone, a także dobrze się prezentują. Wiele z takich pudełek jest na tyle praktycznych i estetycznych, że klienci po zakupie ich nie wyrzucają, tylko przechowują w nich zakupiony sprzęt lub wykorzystują oryginalne opakowania jako dekorację / organizery w domu.

Gdzie można zamówić ekologiczne opakowania?

Jeśli zależy Ci na ekologicznych opakowaniach dla Twojej marki, niekoniecznie na elektroniczne gadżety, ale też i na innego rodzaju produkty, warto skontaktować się z profesjonalnym producentem opakowań dla biznesu. Do takich firm należy np. Packhelp. To znany w wielu krajach europejskich producent kartonowych pudełek, opakowań typu foliopaki, a także kopert kurierskich i toreb prezentowych.

Misją firmy jest ułatwienie przedsiębiorstwom, zarówno tym dużym, jak i tym niewielkim procesu tworzenia markowych opakowań. Z tego też powodu Packhelp udostępnił swoim klientom innowacyjną aplikację, z pomocą której można zaprojektować markowe pudełka. Jak to działa w praktyce? W bardzo prosty sposób! Z pomocą kreatora online można wybrać wymiary oraz kształt pudełka, a także nanieść odpowiednie nadruki. Wystarczy kilka minut, by zaprojektować wymarzone markowe pudełko.

W ofercie Packhelp Pro można znaleźć także nietypowe produkty – pudełka niestandardowe. Takie opakowanie będzie unikatowe i jedyne w swoim rodzaju. Wystarczy skontaktować się z firmą, by stworzyć małe dzieło sztuki, które będzie skutecznie reklamowało firmę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *