Deszcz konfetti podczas wesela

Deszcz z konfetti czyli jak zrobić niezapomniany efekt na weselu

Ślub to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. To dzień, do którego na ogół przygotowujemy się z dosyć dużym wyprzedzeniem, pragnąc dopiąć wszystko na ostatni guzik i sprawić, by nasze wesele przeszło do historii. Liczy się każdy detal. Panna młoda na ogół skupia na sobie spojrzenia wszystkich, aczkolwiek dla naszych gości znaczenie będzie miała również odpowiednia oprawa i mnogość atrakcji. Dowiedz się, jak wykorzystać konfetti na ślubie i weselu.

Nie wolno jednak zapominać, że w tym ważnym dniu to właśnie para młoda powinna znajdować się w centrum najważniejszych zdarzeń i to ich odczucia są najważniejsze. Konfetti ślubne to idealne propozycja na każde wesele. Dlaczego warto się nim zainteresować i czy na pewno sprawdzi się na każdym weselu?

Spektakularna ulewa konfetti

Konfetti ślubne to z całą pewnością ten element, którego nie należy sobie odmawiać w dniu własnego ślubu. Nie można liczyć na spektakularne wyjście z kościoła bez tego rodzaju atrakcji, która na chwilę wypełni całe powietrze i stanie się idealnym momentem do najlepszych zdjęć pamiątkowych z tego ważnego momentu. Spektrum możliwości jest naprawdę obszerne. Przede wszystkim warto mieć świadomość, że wystrzelenie tuby z niegroźnymi, aczkolwiek pięknie prezentującymi się drobinkami papieru to o wiele bezpieczniejsza opcja niż obrzucanie pary młodej twardymi groszówkami. Trzeba również przyznać, że tego rodzaju konfetti ślubne https://www.lilkaparty.pl/akcesoria/konfetti/ prezentuje się po prostu znacznie lepiej. Dosyć dużą popularnością cieszą się strzelające tuby z maleńkimi błyszczącymi serduszkami w środku. Trzeba przyznać, że efekt po wystrzeleniu jest naprawdę zdumiewający i bardzo spektakularny. To prawdziwy krzyk mody, choć orędownicy klasycznych rozwiązań z pewnością zachwycą się konfetti w kształcie fruwających w powietrzu płatków kwiatów. To również rozwiązanie, które należy zaliczyć do zjawiskowych. Nic zatem dziwnego w tym, że to właśnie na strzały z tub z niecierpliwością czekają zatrudnieni przez parę młodą fotografowie i kamerzyści.

Kolorowe konfetti

Konfetti nie tylko pod kościołem

Przyjęło się myśleć, że konfetti wystrzeliwane jest w powietrze wyłącznie tuż po wyjściu pary młodej z kościoła. To faktycznie wieloletnia tradycja, by para właśnie w tym momencie została czymś obsypana. Czasami są to drobne pieniądze, innym razem ryż, a coraz częściej właśnie konfetti. Niemniej, ta tradycja tak bardzo spodobała się współczesnym parom, że dosyć często poszukują innych pretekstów do wystrzelenia kolejnych tub ze spektakularnymi drobinkami. Takie momenty często towarzyszą parze młodej w momencie krojenia ciasta dla gości lub podczas pierwszego tańca. Zdecydowanie oba momenty uświetnione pięknie wirującymi elementami są po prostu niezwykle fotogeniczne z perspektywy fotografa i również dlatego wiele par decyduje się na taki krok lub prosi o to własnych gości. Bez względu na powód, konfetti to niedrogi, aczkolwiek bardzo atrakcyjny i spektakularny dodatek na każdym weselu. Wygląda pięknie niemal w każdej odsłonie i jest pewien urok w tym, że można je podziwiać właściwie przez kilka chwil.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *