Kobieta ma etui na swoim Kindle

Czy etui na Kindle jest potrzebne?

Czytnik ebooków, podobnie jak inne urządzenia, może ulec zniszczeniu w wielu okolicznościach. Dlatego w parze z samym produktem powinno pojawić się etui. Wśród cech, jakie powinno ono posiadać znajduje się oczywiście wytrzymałość, ale poza tym ładnie się prezentować. Warto zatem poznać najpopularniejsze odsłony tego produktu.

W jaki celu kupuje się etui?

Zakup etui Kindle to pewnego rodzaju oszczędność, ponieważ odpowiednie zabezpieczenie wyświetlacza zmniejsza ryzyko jego uszkodzenia. Pomimo faktu, że obecne modele rzadziej ulegają awariom to nie oznacza, że niepotrzebne jest dodatkowe zabezpieczenie. Ciekawe są modele z funkcją automatycznego wybudzania czytnika i usypianie po jego zamknięciu. To duża wygoda dla użytkowników, ponieważ niezwłocznie po otwarciu okładki można kontynuować czytanie w tym samym miejscu. Dostępne są również etui Kindle w kształtcie tak zwanego rękowa, ich główną zaletą jest dopasowanie na różne urządzenia. Przydatne jest wodoodporne etui, które jest podstawowym oferowanym przez Amazon, a do wyboru pozostają dwa kolory – klasyczna czerń i niebieski. Powierzchnia jest pokryta tkaniną, dlatego lepiej zadbać o zachowanie jej czystości i w miarę możliwości nie doprowadzić do jej postrzępienia. Dobrym rozwiązaniem jest wyściółka w środku, dzięki niej wyświetlacz nie ulegnie porysowaniu. Zaletą jest również obejma wykonana z tworzywa sztucznego, czytnik z takiego etui na pewno nie wypadnie.

etui na Kindle

Skórzane etui Kindle

Poszukując etui Kindle na swoje urządzenie warto zastanowić się nad zakupem skórzanego egzemplarza, dostępnego w trzech ciekawych kolorach. Należy pamiętać, że taki produkt nie jest wodoodporny, dlatego lepiej unikać kontaktu z jakimikolwiek cieczami. Ten model oczywiście przechodził wiele zmian, cechą wspólną każdej z nich jest zachowanie dużego poziomu wytrzymałości. Dostępne są również produkty uszyte ze skóry Premium, do produkcji wykorzystano materiały najwyższej jakości. Wybór skórzanego etui być może nie zapewni większej ochrony urządzeniu, ale na pewno prezentuje się o wiele lepiej niż tańsze zamienniki. Dla wielu osób ten czynnik również jest decydujący przy podejmowaniu decyzji zakupowych.

Zamienniki oryginalnych etui Kindle

Producent etui Kindle zadbał również o dostępność egzemplarzy tańszych, czyli tak zwanych zamienników. Niektóre z nich posiadają funkcje niedostępne w oryginalnych egzemplarzach. Wybierając na przykład etui ze sztucznej skóry można mieć produkt ze stojakiem. Takie rozwiązanie sprawia, że nie ma potrzeby poszukiwania innej podpórki podczas czytania. W zamiennikach etui Kindle zamocowany jest również pasek na rękę, dzieki czemu wzrasta poziom bezpieczeństwa przed ewentualnym wypuszczeniem urządzenia z dłoni. Może mieć to miejsce na przykład w czasie jazdy autobusem, czy innym środkiem transportu. Dodatkowym udogodnieniem jest kieszeń, w której można na przykład przechować kartę płatniczą, czy dowód osobisty. Produkt jest uniwersalny, ponieważ zmieści się do niego każdy czytnik Kindle, gdyż jest wkładany i utrzymywany na rogach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *