Drużyna footballu amerykańskiego

Bonus powitalny dla nowych użytkowników, czyli promocje od eWinner

Artykuł sponsorowany.

eWinner to polski legalny bukmacher, który umożliwia użytkownikom obstawiania zakładów bukmacherskich przez Internet. Firma działa na rynku od stosunkowo niedawna, mimo to cieszy się już rozpoznawalnością oraz sporym zainteresowaniem graczy. Wpływ na to miał oferowany przez eWinner bonus powitalny, stworzony z myślą o nowych użytkownikach. Sprawdźmy, co wchodzi w jego skład i jakie są warunki korzystania z promocji.

Co oferuje nam nowy bukmacher?

Nowy bukmacher, marka eWinner, rozpoczął swoją działalność jesienią ubiegłego roku. To legalna firma bukmacherska, która posiada niezbędne do prowadzenia działalności licencje Ministerstwa Finansów. eWinner umożliwia pełnoletnim użytkownikom obstawianie zakładów za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji mobilnej na telefon. Zakłady, które znajdziemy w ofercie eWinner, są bardzo różnorodne. Dotyczą zarówno najpopularniejszych dyscyplin sportowych, rozgrywek e-sportowych, niszowych dziedzin, a także wydarzeń np. politycznych. Użytkownicy mogą obstawiać zakłady z wyprzedzeniem, jak i na żywo, co daje im sporo możliwości znalezienia zakładu, który wydałby im się interesujący.

Bonus powitalny eWinner przy drugim i trzecim depozycie

To, co najbardziej zwraca na siebie uwagę użytkowników, jest oferowany przez eWinner bonus powitalny. Osoby, które zdecydują się na wpłacenie depozytu na swoje konto gracza, mogą liczyć na to, że otrzymają punkty bonusowe warte dokładnie tyle, ile wpłacą do depozytu. Minimalna wartość wpłaty to 20 złotych, zaś maksymalna, przy której możemy liczyć na stuprocentowy bonus, to 500 złotych.

Zakład Bez Ryzyka – na czym polega ta promocja?

Kolejnym benefitem dla nowych użytkowników korzystających z oferty eWinner jest Zakład Bez Ryzyka. Podczas pierwszego zakładu, który obstawimy, nawet jeśli nie uda nam się dobrze wytypować wyniku, nie stracimy postawionych przez siebie środków. Zostaną nam one bowiem zwrócone w postaci punktów bonusowych, pomniejszonych jedynie o 12 procent, czyli wartość podatku od gier.

Czy powitalne bonusy łączą się ze sobą?

Mówiąc wprost – bonus powitalny eWinner to bardzo rozbudowana oferta wielu różnych promocji. Czy możemy skorzystać z nich wszystkich? Okazuje się, że tak! Korzystanie z Zakładu Bez Ryzyka jest możliwe wraz z Freebetem 25 złotych od Marcina Gortata oraz bonusami od depozytu. Nowi użytkownicy mogą więc liczyć na naprawdę atrakcyjne promocje, dzięki którym gra będzie bezpieczniejsza i nie będzie wiązała się z koniecznością poświęcenia dużych kwot z własnych środków.

Jak widzisz oferowany przez eWinner bonus powitalny to naprawdę atrakcyjne propozycje dla nowych użytkowników. Nie dziwi więc fakt, że wielu miłośników zakładów bukmacherskich zdecydowało się z niego skorzystać i założyli swoje konta gracza. Tym bardziej, że mamy do czynienia z nowoczesną, legalnie działającą firmą, która dba o to, by oferowane przez nią zakłady były atrakcyjne, a przy tym bezpieczne.

Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *