Uchodźcy zgwałcili nastolatkę w Belgii. Tłumaczenie oprawcy ” Kobiety powinny być posłuszne”.

5
Foto wykop.pl

W Ostendzie imigranci grupowo zgwałcili 17- latkę. Jeden z nich powiedział, że nie powinna się skarżyć ponieważ „Kobiety powinny być posłuszne”.

Do gwałtu doszło w 2015 roku, niestety dopiero teraz ta tragedia wyszła na jaw. Wykładowca w szkole technicznej w Ostendzie zwrócił uwagę na jednego z uczniów, który chwalił się zdjęciem w mundurze wojskowym z karabinem maszynowym. Był to 14- letni chłopiec pochodzenia arabskiego.

Chłopakiem zainteresowały się organy ścigania. W telefonie 14- latka ujawniono nagranie, na którym chłopiec wraz z sześcioma kolegami wykorzystuje nieprzytomna nastolatkę.

Przestępcy to dwaj obywatele Belgii arabskiego pochodzenia i pięciu Irakijczyków, którzy wcześniej postarali się o azyl jako uchodźcy. Mają od 14 do 25 lat. Większość z nich przyznała się do popełnionego czynu, natomiast podczas przesłuchania jeden z gwałcicieli powiedział, że nie powinna się ona skarżyć ponieważ kobiety powinny być posłuszne.

Wszyscy zgodnie twierdzili, że nie zrobili nic złego, uważali że dziewczyna sama się prosiła. Natomiast na nagraniu wyraźnie widać, że jest ona nieprzytomna.

5 KOMENTARZE

  1. Zony może ale to jest sprawa juz inna a nie obce kobiety ! Bo to cudzolozenie…gnojki powinny poczytać dokładniej anie szerzy cv brednie….dwa kary powinny być dwa razy srozsze za to ze szerzą przestępczość nie u SIEBIE….. Powinni tez byc zgwalceni w i.ie Allaha i powinni byc posluszni i wdzięczni…. I rzeby ktos mnie dobrze zrozumiel to nie tyczy sie RELIGII ale ich zachowania i posluzenia sie chora wymowka religii

  2. Adrii czego sie boisz? To TYCZY sie religii, islamskie zwierzeta dokonaly w ostatnich 5 latach ponad 30 tys zamachow terrorystycznych i zgwalcili pewnie 10x tyle kobiet. Islam to zlo, nalezy go zakazac i z nim walczyc, nie mozemy ciagle byc tchorzami bo prowadzi to tylko do tego, ze muzulmanie nami gardza i robia kolejne zamachy. Gwalcenie i morodowanie niewiernych oraz pedofilia to podstawowe filary tej religii, dlatego trzeba wyraznie i jasno postawic sprawe – nie chcemy tu takich ludzi, nie przyjmiemy ani pol imigranta, nie bedziemy budowac meczetow ani nic podobnego. I koniec dyskusji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ